Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

MĀRTIŅŠ LĀMA

Valdes priekšsēdētājs

DINA ZAĶĪTE

Valdes locekle

PAULS SONDORS

Valdes loceklis

Akciju sabiedrības “Sensum Grupa” un “UGN” ir daudznozaru holdings, kam pieder kapitāldaļas virknē galvenokārt ar būvniecības nozari saistītu uzņēmumu, kas dibināti jau pirms vairāk nekā 25 gadiem – līdz ar Latvijas neatkarības atgūšanu. Akciju sabiedrības dibinātas 2016. gada nogalē ar mērķi izveidot holdingu ar vienotu juridisku struktūru un apvienot ceturtdaļgadsimta laikā izveidojušos uzņēmumu grupu.

Grupas pamatā ir vēlme izveidot apjomīgu, vienotu un konkurētspējīgāku uzņēmumu saimi būvniecības tirgū, īstenojot vienotus uzņēmumu pārvaldības, inovāciju ieviešanas un tehnoloģiju attīstīšanas principus, kā arī veidojot vienotu ilgtermiņa stratēģiju.

Lielākie holdingā ietilpstošie būvniecības uzņēmumi, kuru kapitāldaļu īpašnieks pilnībā vai daļēji ir holdings, ir SIA “Arčers”, Ceļu būves firma SIA “Binders”, SIA ”Woltec”, SIA “RECK”, SIA “Limbažu ceļi”, SIA “Aizputes ceļinieks”, SIA “Transparence”, SIA “SAFE GROUP” un citi.

Ārpus būvniecības nozares holdings īsteno daudznozaru investīciju politiku un ir veiksmīgi palīdzējis attīstīt tādus informācijas, tehnoloģiju un finanšu nozares zīmolus kā “Aerones”, “Files.fm”, „Intelligent Systems”, “Monea” un citus.

 

200
milj. euro
HOLDINGA APGROZĪJUMS GADĀ
2000
HOLDINGA DARBINIEKU SKAITS