This site uses cookies to improve user experience and optimize its performance. By continuing to use this site, you agree to use cookies for use on this website. Read more

MĀRTIŅŠ LĀMA

Valdes priekšsēdētājs

DINA ZAĶĪTE

Valdes locekle

PAULS SONDORS

Valdes loceklis

Akciju sabiedrības “Sensum Grupa” un “UGN” ir daudznozaru holdings, kam pieder kapitāldaļas virknē, galvenokārt, ar būvniecības nozari saistītu uzņēmumu, kas dibināti jau pirms vairāk nekā 25 gadiem – līdz ar Latvijas neatkarības atgūšanu. Akciju sabiedrības dibinātas 2016. gada nogalē ar mērķi izveidot holdingu ar vienotu juridisku struktūru un apvienot ceturtdaļgadsimta laikā izveidojušos uzņēmumu grupu.

Grupas pamatā ir mērķis izveidot apjomīgu, vienotu un konkurētspējīgu uzņēmumu saimi būvniecības tirgū, īstenojot vienotus uzņēmumu pārvaldības, inovāciju ieviešanas un tehnoloģiju attīstīšanas principus, kā arī veidojot vienotu ilgtermiņa stratēģiju.

Lielākie grupā ietilpstošie būvniecības uzņēmumi, kuru kapitāldaļu īpašnieks pilnībā vai daļēji ir holdings, ir “Arčers”, Ceļu būves firma “Binders”, ”Woltec”, “RECK”, “Limbažu ceļi”, “Transparence”, “SAFE GROUP” un citi.

Ārpus būvniecības nozares holdings īsteno daudznozaru investīciju politiku un ir veiksmīgi palīdzējis attīstīt tādus informācijas un tehnoloģiju nozares zīmolus kā “Aerones”, “Files.fm”, ”Advangrid”, “Intelligent Systems” un citus.

 

200
milj. euro
HOLDINGA APGROZĪJUMS GADĀ
2000
HOLDINGA DARBINIEKU SKAITS