Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
 

Holdinga uzņēmumi

Daudznozaru holdinga “Sensum Grupa” un “UGN” lielākie uzņēmumi, kuru kapitāldaļas pilnībā vai daļēji pieder holdingam, ir būvniecības un ražošanas uzņēmumi, kā arī pārstāv informācijas un tehnoloģijas nozari.

 

Būvniecības nozari holdinga ietvaros pārstāv ēku projektēšanas, būvniecības un rekonstrukcijas uzņēmums “Arčers”, elektrobūvniecības uzņēmumi “RECK” un “Woltec”, monolīta dzelzsbetona konstrukciju izbūvi pārstāv “SAFE GROUP” un iekšējo inženiertīklu projektēšanas un izbūves darbus “BIK sistēmas”. Ceļu būves un ar to saistīto ražošanas nozari pārstāv Ceļu būves firma “Binders”, tās meitasuzņēmums “Limbažu ceļi” un “Aizputes ceļinieks”. Uzņēmumu grupā ražošanu veic “Transparence”, kas nodarbojas ar visa veida stikla apstrādi.

 

Informācijas un tehnoloģiju nozari holdinga ietvaros pārstāv tādi nozares uzņēmumi kā “Aerones”, “Files.fm”, “Advangrid”, “Intelligent Systems” un citi.