Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
 

“AdvanGrid” ir izstrādājis unikālu energoresursu monitoringa sistēmu (t.sk. GridLink iekārtas), kas sniedz iespēju ātri un precīzi novērtēt energoresursu jaudu un patēriņu, kā rezultātā lietotājs var pieņemt pareizus lēmumus par visefektīvāko energoresursu izmantošanu un patēriņa samazināšanu. Izmantojot GridLink iekārtu, iespējams veikt elektrotīkla un tam pieslēgto patērētāju elektrisko parametru mērīšanu un tiešsaistē saņemt datus uz analīzes un vizualizācijas sistēmu. Ar to iespējams uzraudzīt un analizēt gan klientu elektropieslēgumus, gan transformatoru apakšstacijas, kā arī analizēt atsevišķus elektropatērētājus, kā, piemēram, ēku ventilācijas un apgaismojuma sistēmas, kā arī dažādas rūpnieciskās ražošanas iekārtas.

Uzņēmumi ar GridLink iekārtu var samazināt elektroenerģijas izmaksas, kontrolēt elektroenerģijas kvalitāti, kontrolēt un mērīt strāvas svārstības un virzienus, noteikt faktiski nepieciešamo pieslēguma jaudu, veikt ražošanas efektivitātes salīdzinošo analīzi, izvēlēties ražošanai atbilstošāko elektroenerģijas tarifu plānu novērst nevēlamus pieslēgumus, kā arī nodrošināt energopārvaldības monitoringa sistēmu ISO 50001 standarta ietvaros.