Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
 

Ceļu būves firma SIA “Binders” ir dibināta 1993. gadā. Uzņēmums ir viens no nozares līderiem Latvijā, kas profesionāli un kvalitatīvi spēj veikt apjomīgu infrastruktūras un inženiertehnisko sistēmu būvniecību un rekonstrukciju. “Binders” darbības jomas ir ceļu, ielu un laukumu būvniecība un rekonstrukcija, asfaltbetona ražošana, ceļu būvmateriālu testēšana, ģeodēzija, lidlauku, dzelzceļa un tramvaja līniju izbūve, ārējo ūdens un kanalizācijas tīklu būvniecība, kā arī teritoriju labiekārtošana un būvlaukumu sagatavošana.

„Binders” rīcībā ir četras asfaltbetona ražotnes, no kurām jaudīgākā atrodas Vangažos. Tās ražošanas jauda ir līdz par 320 t asfaltbetona stundā. Lai nodrošinātu prasībām atbilstošu kvalitāti, „Binders” kā pirmais uzņēmums Austrumeiropā sāka izmantot antisegregācijas iekārtu. Vangažos atrodas arī sertificēta „Binders” materiālu testēšanas laboratorija.