Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
 

„RECK” ir viens no lielākajiem energobūvniecības pakalpojumu sniedzējiem Latvijā ar vairāk nekā 15 gadu lielu pieredzi. Uzņēmuma pamatdarbības veidi ir elektroietaišu projektēšana un būvniecība; hidroelektrostaciju izbūve un apkalpošana; alternatīvās enerģijas elektroapgādes projekti un to būvniecība; telekomunikāciju un vājstrāvas tīklu projektēšana, izbūve un apkalpošana; elektroietaišu ekspluatācija un remonta darbi; inženierkomunikācijas darbu veikšana izmantojot pazemes urbšanas tehnoloģijas iekārtu, kā arī specializētu profesionālā pielietojuma materiālu / iekārtu piegāde.

Uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti nodrošina mērķtiecīgas investīcijas ne tikai uzņēmuma modernizācijā, bet arī darbinieku profesionālajā izaugsmē, īstenojot arī sociālās atbildības aktivitātes sabiedrības labklājības paaugstināšanas nolūkos, veicinot profesionālo izglītību enerģētikas jomā.