Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
 

Uzņēmums Aerones specializējas lielas kravnesības bezpilota lidaparātu – dronu – izstrādē. Kopš projekta sākuma ir izstrādāts lidaparāts ar maksimālo celtspēju 37 kg un lidaparāts ar maksimālo celtspēju 200 kg. Aerones dronam ir vairāki drošības mehānismi, kuri mazina cilvēku miesas bojājumu un konstrukciju bojājumu iespējamību.

Šie lidaparāti ir tikuši pārbaudīti, un to veiktspēja pierādīta vairākos testos. No tiem nozīmīgākie: pasaulē pirmais droneboardings, veikbordista vilkšana, cilvēka pacelšana glābšanas darbos, četru snovbordistu vilkšana, kā arī izpletņlēcēja pacelšana. Šobrīd uzņēmums sadarbojas ar interesentiem par lidaparātu piegādi izklaides, glābšanas, ugunsdzēsības un sūtījumu piegādāšanas nolūkiem. Attiecībā uz ēku tīrīšanu lielā augstumā, Aerones ir pirmais risinājums, kas šajā nozarē varētu aizstāt cilvēku tiešo darbu. Šī tehnoloģija ļauj veikt tīrīšanas pakalpojumus daudz ātrāk un, izmantojot mazāk resursus, arī daudz lētāk.